Головна » 2014 » Листопад » 21 » Стабільність –запорука успіху
11:09
Стабільність –запорука успіху

Щороку, на початку листопада, в м. Рівне на стадіоні «Авангард» проводиться  першість області з легкої атлетики серед ДЮСШ Рівненської області.

Цьогорічні змагання  зібрали 10 дитячо-юнацьких спортивних шкіл області та команда м. Рівне. В програмі змагань  були такі види легкої атлетики як 100м, 400м, 1000м. стрибки в довжину, штовхання ядра, метання спису та естафета 4х100м серед дівчат та хлопців.

Команда Дубровицької ДЮСШ в складі 16 учасників виборола 11 призових місць і в загальнокомандному заліку  посіла  2  місце . Першими стали  спортсмени з м.Рівного, третіми-Млинівський р-н, 4-Рівненський р-н.

Чемпіонкою області в бігу на 1000м стала  Гузь Руслана,  вихованка Сергія Столяра (Осівський НВК), а нині учениця Костопільського спортивного ліцею. Ще одна учениця Костопільського ліцею – Островець Тетяна стала срібною призеркою на дистанції 100м, друге місце в стрибках в довжину виборов Музичук Владислав, третім у бігу на 100м став Романушко Євген – учні НВК «Ліцей-школа» (тренер Олександр Мазур). На дистанції 400м третьою стала Харківець Ірина,  другою у стрибках в довжину стала Годунко Лілія, також другою у штовханні ядра була Олексійовець Настя, учні Колківського НВК (тренер Сергій Олексійовець).  Мисько Павло на дистанції 1000м став бронзовим призером –тренер Юрій Ютовець (Людинська ЗОШ). Також 3 місце виборов Аврамишин Олександр на 400м , учень Осівського НВК (тренер Сергій Столяр).

На завершення змагань наш єстафетнй квартет в складі Пясецького Олександра, Олексійовця Юрія (Колки), Аврамишина Олександра та Музичука Влада  вибороли срібні нагороди. Команда дівчат в складі Островець Тетяни, Гузь Руслани, Харківець Ірини та Годунко Лілії стали бронзовими призерами.

На аналогічних змаганнях та на змаганнях Спрартакіади школярів з легкої атлетики Дубровицький район на протязі 5-ти років  постійно виборює призові місця. Тому стабільність результатів наших вихованців, їх високі  місця дозволяють нам на рівних конкурувати з іншими районами  Рівненської області. Ще раз вітаємо призерів та переможців та їх тренерів з перемогами.