Головна » 2014 » Листопад » 21

Нещодавно , 30-31 жовтня 2014 року, на спортивній базі Костопільського спортивного ліцею відбулась першість Західного регіону України з футболу серед  дівочих команд 2001 року народження. В турнірі приймали участь і виборювали єдину путівку на фінальну частину першості України  команди з Львівської, Житомирської, Волинської , Київської та Рівненської областей.

В складі команди  Рівненщини виступали і вихованки  Дубровицької ДЮСШ, учні Лютинського НВК Пупенко Тетяна та Чудік Іванна (тренер Володимир Правник), і учениця Берестівського НВК Гурик Ірина (тренер Віталій Клюйко).

За підсумками змагань по коловій системі, перше місце вибороли футболістки зі Львівської області, ... Читати далі »

Переглядів: 437 | Додав: walkman_12345 | Дата: 21.11.2014 | Коментарі (0)

Щороку, на початку листопада, в м. Рівне на стадіоні «Авангард» проводиться  першість області з легкої атлетики серед ДЮСШ Рівненської області.

Цьогорічні змагання  зібрали 10 дитячо-юнацьких спортивних шкіл області та команда м. Рівне. В програмі змагань  були такі види легкої атлетики як 100м, 400м, 1000м. стрибки в довжину, штовхання ядра, метання спису та естафета 4х100м серед дівчат та хлопців.

Команда Дубровицької ДЮСШ в складі 16 учасників виборола 11 призових місць і в загальнокомандному заліку  посіла  2  місце . Першими стали  спортсмени з м.Рівного, третіми-Млинівський р-н, 4-Рівненський р-н. ... Читати далі »

Переглядів: 486 | Додав: walkman_12345 | Дата: 21.11.2014 | Коментарі (0)