Головна » 2014 » Листопад » 21 » Кубок надії ФФУ-2014
11:19
Кубок надії ФФУ-2014

Нещодавно , 30-31 жовтня 2014 року, на спортивній базі Костопільського спортивного ліцею відбулась першість Західного регіону України з футболу серед  дівочих команд 2001 року народження. В турнірі приймали участь і виборювали єдину путівку на фінальну частину першості України  команди з Львівської, Житомирської, Волинської , Київської та Рівненської областей.

В складі команди  Рівненщини виступали і вихованки  Дубровицької ДЮСШ, учні Лютинського НВК Пупенко Тетяна та Чудік Іванна (тренер Володимир Правник), і учениця Берестівського НВК Гурик Ірина (тренер Віталій Клюйко).

За підсумками змагань по коловій системі, перше місце вибороли футболістки зі Львівської області, другими стала  Рівненська область, третіми-волиняни.

Результати виступу наших земляків:

Рівне - Львів  1 : 1                 Рівне  - Житомир  0 : 0

Рівне – Волинь  3 : 0             Рівне – Київ  2 : 0

Хочеться зазначити , що із 6 голів, що провели рівненські футболісти , 4- на рахунку дубровицьких вихованок. Отож, вітаємо дівчат та їх тренерів із вдалим виступом на змаганнях . Так тримати.

Переглядів: 437 | Додав: walkman_12345 | Рейтинг: 0.0/0