Головна » 2015 » Січень » 13 » Дубровицькі зорі-2015
10:37
Дубровицькі зорі-2015

Щороку, в період Новорічних та Різдвяних свят , Дубровицька дитячо-юнацька спортивна школа проводить уже традиційний дитячо-юнацький турнір з фут залу серед хлопців в спортивних залах Дубровицького НВК.

Цього року на турнір прибуло 10 команд юнаків 2002-2003 року народження (середня вікова група). Команди були поділені на дві підгрупи по 5 у кожній згідно жеребкування. За умовами турніру переможці підгруп вирішували долю чемпіонів, а другі місця в підгрупах - бронзового призера змагань.

За підсумками попереднього етапу беззаперечними лідерами цьогорічного турніру у своїх підгрупах стали вихованці Романа Стрибулевича (Юніор» м.Дубровиця) та Олександра Котяша (ЗОШ №2 м.Дубровиця). Які в очній дуелі виборювали перше місце. Сильнішими виявилися вихованці Р.Стрибулевича, які і стали чемпіонами турніру другий рік поспіль. Срібними призерами - вихованці О.Котяша.  За третє місце в напруженій боротьбі з рахунком 3:1 учні Залузького НВК (тренери Ю. Жакун та Г. Котяш) перемогли однолітків із Висоцької ЗОШ (тренер Андрій Сабан).

Кращими гравцями турніру  визнано Мамелі Раслана («Юніор» м.Дубровиця), Мозоля Дмитра (ЗОШ №2 м.Дубровиця), Жакуна Миколу (Залузький НВК)  та Клименка Владислава (Висоцька ЗОШ).

Команди переможці нагороджені грамотами та кубками , а кращі гравці турніру грамотами та спортивними призами.

Ще раз вітаємо переможців та призерів , всіх учасників та представників команд з Новорічними та Різдвяними святами, добра Вам , радості, спортивних успіхів та мирного неба !